baner
windows 10 key online sale office 2016 key sale purchase office 2013 key http://www.cdkeypascher.com/ buy cheap windows 10 key purchase WINDOWS 10 Key buy Office Professional Plus 2016 Key

Świętokrzyskie Saunowanie

USŁUGI I PRODUKTY LOKALNE / INNE / Świętokrzyskie Saunowanie
0
UDOSTĘPNIJ
sauna z kominkiem IMG_2425 1920px_na_strone

Tytuł projektu: „Świętokrzyskie Saunowanie – nowym markowym produktem turystycznym regionu”.

Odyssey ClubHotel Welles & Spa to jedyny w regionie luksusowy, pięciogwiazdkowy obiekt oferujący szeroki wachlarz usług zarówno turystom indywidualnym jak również biznesowym. Doskonałe położenie na zboczu świętokrzyskiej góry w otoczeniu pól i lasów, a jednak blisko miasta, świetna kuchnia, bardzo duża, ekskluzywna strefa basenów i saun, oraz fantastyczne usługi SPA sprawiły, że hotel znalazł się w 2016 roku na ósmej pozycji wśród najlepszych hoteli w Polsce w ocenie największej społeczności podróżników na świecie „ Tripadvizor” oraz w pierwszej dwudziestce pisma National Geographic.

Jednym z flagowych produktów turystycznych hotelu są „Świętokrzyskie noce saunowe” odbywająca się 3-4 razy w miesiącu nocna, impreza prozdrowotna w której ze względu na niewielkie gabaryty posiadanej sauny uczestniczyło jednorazowo kilkanaście osób.
W ramach projektu wspieranego przez fundusze szwajcarskie o nazwie „ Świętokrzyskie saunowanie – nowym markowym produktem turystycznym regionu wybudowano dużą, mieszcząca 50 osób saunę dzieki, której to inwestycji impreza stała się dostępna dla szerszego grona turystów. Sauna ma niepowtarzalny charakter, jasne świerkowe wnętrze, oświetlenie Led oraz kominek.
Sauna świętokrzyska jest jedną z większych saun w Polsce, a imprezy zyskały popularność tak dużą że na wiele dni przed terminem brakuje biletów wstępu.

Dzięki dotacji został też rozwiązany problem funkcjonalności 300 metrowego tarasu restauracji. Od wczesnej wiosny do późnej jesieni taras jest ulubionym miejscem przebywających w hotelu Gości. Na tarasie serwowane są potrawy miejscowej kuchni, odbywają się też imprezy kulturalne, działa kino letnie. Niestety niesprzyjająca aura pogodowa często niweczyła plany organizatora. Wykonane w ramach programu szklane zadaszenie rozwiązało wszystkie problemy, a po instalacji przeziernych rolet taras jest otwarty również zimą.

UDOSTĘPNIJ
fb