baner
windows 10 key online sale office 2016 key sale purchase office 2013 key http://www.cdkeypascher.com/ buy cheap windows 10 key purchase WINDOWS 10 Key buy Office Professional Plus 2016 Key

Bałtowski Kompleks Turystyczny

ATRAKCJE TURYSTYCZNE / POWIAT OSTROWIECKI / Bałtowski Kompleks Turystyczny
0
UDOSTĘPNIJ
ERE_6485_na_strone

Bałtów to obecnie największy Kompleks Turystyczny w Polsce.

W JuraParku staniesz oko w oko z największymi drapieżnikami, jakie chodziły po Ziemi. Tylko tu zobaczysz najdokładniejsze rekonstrukcje dinozaurów, a w Bałtowie jest ich ponad 100!
W Prehistorycznym Oceanarium poddasz się iluzji spotkania z mobilnymi bestiami sprzed milionów lat. Uważaj, to spotkanie może zmrozić krew w żyłach.
W Zwierzyńcu Bałtowskim spotkasz kilkadziesiąt gatunków zwierząt z różnych kontynentów, z pokładu amerykańskiego Schoolbusa możesz podglądać ich życie na wyciagnięcie ręki.
Jeżeli chcesz zobaczyć, jak wygląda świat z wysokości końskiego grzbietu zapraszamy do Ośrodka Jazdy Konnej „Kraina Koni”. To odpowiednie miejsce zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców.
Podczas spływu tratwą w towarzystwie flisaków będziesz miał okazję do poznania walorów przyrodniczych Bałtowa, a w Parku Rozrywki każde dziecko i nie tylko może wyszaleć się do woli.
Jeżeli lubisz adrenalinę zapraszamy na Rollercoaster. Jazda pełna ostrych zakrętów i nagłych spadków wysokości dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń.
Zimą Bałtów zaprasza do Stacji Narciarskiej „Szwajcaria Bałtowska”, a najmłodszych do magicznej Wioski Świętego Mikołaja.

Więcej nt „Szwajcarii Błtowskiej”: http://www.szwajcariabaltowska.pl/

UDOSTĘPNIJ
fb