baner
windows 10 key online sale office 2016 key sale purchase office 2013 key http://www.cdkeypascher.com/ buy cheap windows 10 key purchase WINDOWS 10 Key buy Office Professional Plus 2016 Key

Chata podróżnika…

CIEKAWE INICJATYWY / POWIAT OSTROWIECKI / Chata podróżnika…
0
UDOSTĘPNIJ
100_0606_na_strone

Tytuł projektu: „Chata podróżnika- centrum obsługi turystów i podróżników”.

Projekt realizowany przez Fundację Questingu.
„Chata podróżnika- centrum obsługi turystów i podróżników” realizowany od VII.2015 do II.2016. Projekt skierowany jest do turystów odwiedzających region podnóża Gór Świętokrzyskich w tym Bałtów. Celem projektu jest zwiększenie dostępu do informacji turystycznej. Turyści odwiedzający aktualnie największą atrakcję turystyczną jaką jest kompleks turystyczny Bałtów nie mają praktycznie możliwości uzyskania kompleksowej informacji turystycznej. Dzięki powstaniu Chaty podróżnika turysta uzyska kompleksowe informacje, nie tylko o atrakcjach bałtowskich, ale przede wszystkim o licznych atrakcjach powiatów ostrowieckiego, opatowskiego, sandomierskiego i kieleckiego.
Chata podróżnika będzie obsługiwać wszystkich zainteresowanych uzyskaniem informacji turystycznej o atrakcjach regionu z głównym naciskiem na promocję questingu, miejscach noclegowych, punktach gastronomicznych, ciekawych miejscach promujących tradycje regionalne, punktach sprzedaży tradycyjnych wyrobów regionalnych, sieciowych produktach turystycznych tj. „Szlak Przygody” itp. Chata będzie równolegle punktem szkoleniowym. W Chacie promowane będą również produkty regionalne, rękodzielnicze, organizowane będą warsztaty związane z tradycją regionu Gór Świętokrzyskich.

W wyniku realizacji projektu udało się wyremontować budynek Chaty podróżnika, zakupić sprzęt i wyposażenie do Chaty w tym: zestaw mebli biurowych, stojak (prezenter) na ulotki, ekspres do kawy, czajnik, urządzenie wielofunkcyjne, mikrofalówkę. Każdy turysta, który wstąpi do Chaty po informację turystyczną będzie mógł nieodpłatnie napić się kawy lub herbaty. W wyniku realizacji projektu powstał również quest pt „Na tropie szczęścia”. Jest on efektem szkolenia i pracy uczestników szkolenia dotyczących questiingu. W projekcie kompleksowo przeszkolono 12 wolontariuszy z zakresu obsługi ruchu turystycznego, atrakcji turystycznych woj, świętokrzyskiego oraz szlaku przygody.

UDOSTĘPNIJ
fb