baner
windows 10 key online sale office 2016 key sale purchase office 2013 key http://www.cdkeypascher.com/ buy cheap windows 10 key purchase WINDOWS 10 Key buy Office Professional Plus 2016 Key

„Świętokrzyskie zabawki ludowe’

USŁUGI I PRODUKTY LOKALNE / RĘKODZIEŁO / „Świętokrzyskie zabawki ludowe’
0
UDOSTĘPNIJ
rzezba_na_strone

Projekt pt. „Świętokrzyskie zabawki ludowe”.

Głównym celem projektu  było podniesienie atrakcyjności regionu Gór Świętokrzyskich poprzez rozwinięcie oferty rzeźb ludowych. Projekt realizowany był od lipca do końca listopada br. Grupą docelową byli turyści odwiedzający nasz region, klienci galerii oferujących sztukę ludową z terenu całego kraju, klienci biorący udział w targach, jarmarkach sztuki ludowej, a także młodzież i dzieci biorące udział w warsztatach rzeźbiarskich.
W ramach projektu doposażono pracownię w nowe urządzenia niezbędne do rozwinięcia oferty oraz zwiększenia produkcji. W trakcie realizacj projektu dzięki wsparciu projektowemu wybudowany został magazyn, zakupiono i zamontowano altanę, dzięki której umożliwiona zostanie prezentacja wyrobów w pracowni, a także będzie bardzo pomocna dla prowadzenia warsztatów skierowanych do dzieci i młodzieży, będąca formą nieodpłatnej pracy na rzecz społeczności lokalnej i regionalnej. Zakupiony został namiot wystawienniczy, który posłuży do wystawiania wytworzonych produktów w trakcie uczestnictwa w jarmarkach, wystawach i tym podobnym imprezach, mających na celu promocję twórczości ludowych. Zakupiono ponadto samochód specjalistyczny, do przewozu rzeźb, dzięki któremu będzie można dotrzeć do większej ilości miejsc w Polsce, zaprezentować swoje wyroby, na więszej ilości imprez, a co za tym idzie dotrzeć do większej ilość odbiorców. W wyniku realizacji niniejszego projektu poszerzona została oferta wyrobów, wprowadzenie nowej techniki sprzedaży poprzez sklep internetowy. Dzięki tej usłudze będzie możliwe sprzedawanie wytworzonych wyrobów nie tylko jak dotychczas w galeriach czy na jarmarkach ale również przez internet, co pozwoli na zwiększenie grona odbirców.

UDOSTĘPNIJ
fb