baner
windows 10 key online sale office 2016 key sale purchase office 2013 key http://www.cdkeypascher.com/ buy cheap windows 10 key purchase WINDOWS 10 Key buy Office Professional Plus 2016 Key

Świerkowa Chata

USŁUGI I PRODUKTY LOKALNE / TURYSTYKA / Świerkowa Chata
0
UDOSTĘPNIJ
chata-05_na_strone

Tytuł projektu: Pokoje gościnne Świerkowa chata Patrycja Wisowska.

„Świerkowa chata” to samodzielny, przytulny domek, położony w spokojnej części Bałtowa.
Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku i relaksu.

Domek został wybudowany z myślą o wszystkich, a w szczególności o rodzinach z dziećmi. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo, zdrowie oraz atrakcje dla najmłodszych właścicielka proponuje szereg udogodnień i rozwiązań. Na terenie obszernej działki znajduje się dużo miejsca do zabawy, gry w piłkę, odpoczynku oraz wspólnego grillowania i ogniska. Przepiękne widoki na lasy i cisza sprawiają, że goście czują się tu wspaniale. Zaletą gospodarstwa jest możliwość wynajęcia całego domku – tylko dla siebie i swoich bliskich!

Więcej informacji na stronie internetowej: http://swierkowachata.pl/ gospodarstwa agroturystycznego „Świerkowa chata”.

Dzięki dotacji w ramach projeku  „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością” właścicielce udało się pozyskać środki na wyposażenie pokoi gościnnych w Agroturystyce „Świerkowa chata”. Za środków ramach projektu urządzone zostały trzy pokoje w którym można pomieścić 10 osób i trzy łazienki. Dzięki programowi udało się kupić do pokoi: drzwi, łóżka, szafy, telewizory, pościele, ręczniki. Wyposażono również od podstaw trzy łazienki oraz kuchnię w niezbędny sprzęt (płyta indukcyjna, lodówka, czajnik elektryczny, sztućce).

UDOSTĘPNIJ
fb