baner
windows 10 key online sale office 2016 key sale purchase office 2013 key http://www.cdkeypascher.com/ buy cheap windows 10 key purchase WINDOWS 10 Key buy Office Professional Plus 2016 Key

Utworzenie Wioski Indian …

USŁUGI I PRODUKTY LOKALNE / TURYSTYKA / Utworzenie Wioski Indian …
0
UDOSTĘPNIJ
7_na_strone

Tytuł projektu: „Utworzenie wioski Indian będącej zalązkiem do powstania Centrum Kulturowego „Wiele kultur – jeden świat” w miejscowości Zielonka pod Iwaniskami”.

Wioska indiańska BONANZA znajduje się w malowniczej miejscowości u podnóża Gór Świętokrzyskich Zielonka k. Iwanisk (5 km od zamku Krzyżtopór w Ujeździe, 15 km od Opatowa, 20 km od Rytwian, 40 km od Sandomierza, 25 km od Kurozwęk, 40 km od Świętego Krzyża). Jak wskazuje nazwa miejscowości jest tu wyjątkowo zielono. Miejscowość z 3 stron otaczają lasy. Jest to jedno z nielicznych miejsc niezniszczonych przez cywilizację i rozwijający się przemysł kamieniarski. Można tu obcować z przyrodą korzystając z jej uroku i przyjaznych zdrowiu właściwości.
Wioska BONANZA obejmuje obszar 1 ha. Na jej terenie znajdują się 4 namioty tipi Indian Ameryki Północnej, w tym:
Tipi – wystawa przedmiotów indiańskich
Tipi – świetlica z kinem
Tipi relaksu – aromaterapia, muzyka relaksacyjna oraz masaże egzotyczne: masaż bambusem, bańską chińską, gorącymi kamieniami, świecą aromaterapeutyczną
Tipi noclegowe – wyposażone w łóżka i niezbędne przedmioty mieszkaniowe
Oprócz tipi na terenie wioski znajduje się plac zabaw, tory przeszkód, stanowiska łucznicze, platformę pogrzebową Indian, szałas potu, mini zoo, gastronomię, sklepik z pamiątkami oraz animatorów dających gwarancję dobrej zabawy dla dzieci i dorosłych. W każdy weekend nasza wioska oferuje występy zespołów i moc atrakcji dla każdego, w każdym wieku.
Oferta zawiera:
Programy dla grup zorganizowanych
Zwiedzanie indywidualne
Organizacja Urodzin
Imprezy Firmowe
Pikniki i festyny
Noclegi w TIPI
Wioska jest miejscem bez barier przyjaznym dzieciom, osobom niepełnosprawnym i starszym.

UDOSTĘPNIJ
fb