baner
windows 10 key online sale office 2016 key sale purchase office 2013 key http://www.cdkeypascher.com/ buy cheap windows 10 key purchase WINDOWS 10 Key buy Office Professional Plus 2016 Key

Żegluga Śródlądowa

USŁUGI I PRODUKTY LOKALNE / TURYSTYKA / Żegluga Śródlądowa
0
UDOSTĘPNIJ
page3-img9_na_strone

Tytuł projektu: Żegluga Śródlądowa  – Tadeusz Prokop.

Żegluga Śródlądowa Tadeusz Prokop to firma rodzinna, która działa na rynku usług turystycznych od prawie 20 lat. Determinacja do działania, entuzjazm i pasja pozwoliły właścicielom utrzymać się i rozwijać w tym konkurencyjnym sektorze. Zaufało im wiele firm, szkół i biur turystycznych. Cenią sobię każdego pasażera. Z założenia  twierdzą, że nie ma nic bardziej satysfakcjunojącego niż twarze tych samych pasażerów wsiadających na pokład statku rok po roku i wspominających szczególne chwile spędzone na statku z rodziną lub znajomymi.
Rejsy statkiem po Wiśle to nieodłączny element zwiedzania pięknego i zabytkowego miasta Sandomierza. Rejs po rzece uprzyjemnia kontakt z przyrodą, piękna panorama miasta i gór Pieprzowych oraz możliwość zrobienia sobie zdjęcia za sterem statku. Szczególnym upodobaniem u dzieci cieszy się pasowanie na marynarza uwieńczone pamiątkowym dyplomem. Oferta obejmuje również rejsy indywidualne, okolicznościowe, catering, wieczorki z grillem oraz przyjęcia zamknięte dla osób indywidualnych jak i firm.
W ramach projektu Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością udało się właścicielowi uzyskać fundusze, które zostały wykorzystane na dostosowanie statku do innej formy rejsu niż dotychczas tj. usługi edukacyjnej. Statek został doposażony w sprzęt audiowizualny. Został zakupiony również profesjonalny sprzęt nagłaśniający, który zamieszczono na sali statku. Wymienione zostały dotychczasowe silniki statku na ekologiczne, znacznie ciższe.
Wszystkich pasjonatów żeglugi i nie tylko zapraszamy do Sandomierza, na statek Maria lub Bena.

Właściciel – Kapitan Tadeusz Prokop ma nadzieję, że rejsy sprawią Państu wiele przyjemności.

Oferty żeglugi można znaleźć :http://www.kapitan-prokop.pl/oferta.html

UDOSTĘPNIJ
fb