baner
windows 10 key online sale office 2016 key sale purchase office 2013 key http://www.cdkeypascher.com/ buy cheap windows 10 key purchase WINDOWS 10 Key buy Office Professional Plus 2016 Key

Zakup wyposażenia kuchni i sali jadalnej restauracji…

USŁUGI I PRODUKTY LOKALNE / ŻYWNOŚĆ / Zakup wyposażenia kuchni i sali jadalnej restauracji…
0
UDOSTĘPNIJ
DCIM100MEDIA

Tytuł projektu: „Zakup wyposażenia kuchni i sali jadalnej restauracji oraz związane z nim roboty budowlane”.

Wkrótce oficjalne otwarcie Restauracji, która skierowana będzie do osób spoza regionu jak również mieszkańców Opatowa i okolic. Oferta restauracji bazować będzie na tradycji kulturalnej regionu.
Restauracja znajduje się w niewielkiej odległości (ok. 1km) od ścisłego centrum miasta, oraz w bezpośrednim sąsiedztwie barokowego XV wiecznego klasztoru Bernardynów stanowiącego jedną z atrakcji turystycznej regionu i miasta.
Budynek, w którym znajduje się restauracja stanowi część strefy ochronnej układu urbanistyczno-krajobrazowego miasta Opatowa przez co wpisuje się w dziedzictwo materialne tego regionu. Celem projektu jest wzrost atrakcyjności regionu poprzez uatrakcyjnienie oferty gastronomicznej dla turystów poprzez zaoferowanie produktu w oparciu o produkty regionalne, w miarę możliwości pochodzące z gospodarstw ekologicznych z uwzględnieniem potraw opartych o produkty wpisane na listę produktów tradycyjnych.

Dzięki pozyskanej dotacji w ramach projektu Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością właściciel zdołał wyposażyć budynek w niezbędne elementy instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej; oraz zakupić wyposażenie do kuchni oraz zastawę do Sali jadalnej.

UDOSTĘPNIJ
fb